Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zadzwoń: +48 22 702 10 08 ico.contactus blue
                     +48 691 636 361

 

Cenniki Nuvo, Integra, Novasonar oraz Garvan, dostępne po zalogowaniu do systemu.

Usługi

Kino domowe dla wymagających wyznawców oraz okazyjnych fanów. Dysponujemy rozwiązaniami, które sprostają każdemu wyzwaniu.  Pragniesz prawdziwego kina z fotelami, ekranem, projektorem i maszyną do popkornu zainstalowanego w twoim domu? To nie problem! Chcesz aby telewizor w salonie zamienił się w centrum domowej rozrywki z wielokanałowym systemem dźwiekowym? To także może się ziścić.
Wykonujemy aranżacje akustyczne pomieszczeń. Zapewniamy kompleksową usługę: od pomiarów właściwości akustycznych pomieszczenia, przez projekt, po dobór odpowiednich elementów i materiałów wykończenia. Jeżeli chcesz zamienić salon w salę kinową skontaktuj się z nami!
System sterowania automatyką KNX to serce nowoczesnego domu. Pozwala na zintegrowanie i sterowanie wszystkimi funkcjami takiego domu; oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją, roletami, żaluzjami i markizami, systemem alarmowym, kontrolą dostępu, kamerami CCTV, domofonami i wideodomofonami a także funkcjami rozrywkowymi; multiroomem, kinem domowym telewizją satelitarną i naziemną oraz siecią komputerową.