Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zadzwoń: +48 22 702 10 08 ico.contactus blue
                     +48 691 636 361

 

KNX

INTELIGENTNY DOM W STANDARDZIE KNX

Inteligentny dom to budynek, w którym wszystkie instalacje elektryczne zintegrowane są w jedną. Poszczególne sensory i czujniki komunikują się ze sobą i reagują na zmiany w otoczeniu.
Dzięki temu sterowanie systemem alarmowym, ogrzewaniem, oświetleniem, klimatyzacją czy roletami nie wymaga od mieszkańca żadnego wysiłku. Wszystkie akcje w inteligentnym domu mogą być podejmowane przez system automatycznie. Mogą Państwo wyposażyć swój dom w czujniki, które będą samoczynnie reagować na zmieniające się natężenia słońca, wysokie i niskie temperatury. Rano światła mogą załączać się powoli, by nie oślepiać mieszkańców, a zamiast natarczywego dźwięku budzika włączy się Państwa ulubiona piosenka. Otwarte okno zimą spowoduje wyłączenie się grzejników. Ostre słońce sprawi, że automatycznie zasuną się rolety. Jeśli temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej określonej, grzejniki włączą się samoczynnie, by zapewnić Państwu komfortowe warunki do wypoczynku.


SALE KONFERENCYJNE I BIURA

Wszystkie funkcje inteligentnego domu można zastosować z powodzeniem w salach konferencyjnych i nowoczesnych biurach. Sala konferencyjna w której system prezentacyjny jest połączony z systemem sterującym klimatyzacją i ogrzewaniem a oświetlenie dopasowuje się do wybranego sposobu prezentacji pozwala na sprawne przeprowadzenie szkolenia czy prezentacji możliwości firmy w zetknięciu z kontrahentami. System nagłośnienia wielostrefowego nazywany multiroomem jest także stosowany w nowoczesnych realizacjach biurowych dzięki temu że nagłośnienie może być sterowane centralnie bądź lokalnie w zależności od potrzeb system jest skalowalny i zapewnia odpowiednie tło muzyczne tak w biurach jak lokalach usługowych, przychodniach czy restauracjach.